محل تبلیغات شما

دکتر نمکی در جلسه ای که رئیس جمهور هم حضور داشته است گفته که من اولین» وزیر قبل و بعد از انقلاب هستم که با نود درصد معاون ها و مدیرکل ها و کلاً» نیروهای وزیر قبلی کار می کنم  . رئیس جمهور هم نه گذاشته و نه برداشته گفته البته هنوز»

وزیر محترم بهداشت که اولین» وزیر بهداشت غیرپزشک جمهوری اسلامی هم هستند نمی دانم اولین» یا نه اما جزء معدود وزیران بهداشتی هم هستند که به جای اینکه از وزارتخانه، یا دانشگاه علوم پزشکی، یا نظام پزشکی و از این قبیل به وزارت آمده باشند از سازمان برنامه و بودجه» یا همان مدیریت» یا یک همچین چیزی به این وزارتخانه برگشتند البته ایشان همزمان با خدمت کردن در سمت معاونت/مشاورت سازمان برنامه و بودجه هیئت علمی د ع پ ش بهشتی هم بودند/هستند و البته شاعر نیز هم

حالا وزیر محترم بهداشت که تا وزیر شدند رئیس د ع پ ایران را عوض کردند و به تازگی هم سرپرست جدید د ع پ همدان را منصوب کرده اند، یک کار اولین» دیگر انجام داده اند و آن انتصاب معاون دانشجویی فرهنگی وزیر از میان همکاران محترم دندان پزشک که احتمالاً عضو هیئت علمی هم نیستند. احتمالاً را به این دلیل  می گویم که در وب سایت دانشکده دندان پزشکی د ع پ همدان خانم دکتر سیما سادات لاری را به عنوان کارشناس معرفی کرده، در سامانه علم سنجی اعضای هیئت علمی هم اسم ایشان نیست و نتیجه می توان گرفت که ایشان هنوز» هیئت علمی نیستند.

کلّاً در کشور ما پیدا کردن زندگی نامه ی آدمهایی که به مقاماتی منصوب می شوند گاهی کار سختی می شود  .

میشه آدم معاون وزیر بشه ولی هرچی می گردی نتونی پیداش کنی که قبلش کجا بوده چی خونده ورودی چند بوده چه کارایی کرده اصلا چه نخبگی و شایستگی داشته (همونطور که در متن حکم انتصابشان اومده بود) که به این سمت گمارده شده اند

البته ایشان خودشون گفته اند اولش رفته اند در معاونت بهداشتی ولی بعد چون به فرهنگ علاقه مند بوده اند رفته اند فرهنگی . اینقدر میدانم که معاون دانشجویی فرهنگی همدان بوده اند و این البته مهم است معاون دانشجویی فرهنگی وزارتخانه که کودکیش حال و هوای ساده ای داشته و عاشق شهید چمران بوده و معاونی که پیش از ایشان در این سمت بوده اند را به عنوان الگو انتخاب کرده اند؛ خوبست که قبلش معاون همین معاونت در یک دانشگاه بوده اند و این یعنی فرصت این را داشته که از یک پله پایین تر به این مقام نگاه کنند.

ذکر معاون پیشین شد خوب است بگویم که ایشان دیگه اصلاً کلاً دیگه معلوم نیست چی خوانده و کجا بوده اند که سالیانی معاون وزیر بوده اند. یعنی باز دست کم خانم دکتر لاری تا دندانپزشکی عمومی شان معلوم است که دندان پزشک هستند . اما دکتر فراهانی اصلاً معلوم نیست دکترای چه دارد؟

نه هیچ سایتی نه هیچ وبلاگی، حتی خود سایت معاونت فرهنگی وزارت . ایشان را بجز با همین سمتی که چند روز است از آن رفته اند؛  به خاطر نمی آورد

اینها همه در کشور ما اتفاق می افتد

مقدمتان مبارک خانم دکتر لاری عزیز

ان شاء الله که منشاء خدمات باشید

اگر مطلب مرا یهویی خواندید بیایید یک آرشیوی از معاونین قبلی با بیوگرافی هایشان تنظیم کنید و در سایت بگذارید

احیانا اگر کار مهمی کرده اند ذکر کنید 

عکس شان را بالای سرتان بزنید که بدانید شما هم یک روزی عکس می شوید روی دیوار

از بچه های تشکلی، کانونی، وبلاگی، اینستاگرامی، تلگرامی، موسیقایی، تئاتری، قرآنی، ادبیاتی، شعری و . کمک بگیرید اینها بی شیله پیله ترین آدمای وزارتخونه اند 

پ ن: چون وزیر ما شاعر است و پگاه کاشانی» بوده اند و اهل کاشان و اهل بیش از سر سوزن ذوق و اینا هستند اینکه معاون دانشجویی فرهنگی که انتخاب کرده اند چه نگاهی به شعر و ادبیات و فرهنگ داشته باشند جذاب است

پ ن:  من خودم معاون دانشجویی فرهنگی بوده ام می دانم که سخت ترین کار در یک دانشگاه و وزارت مسوولیت این معاونت است، یک معاونت هتروژن از هر نظر . هم خوابگا ها و امور دانشجویی تغذیه و سلف سرویس ها را داری . هم ی بازی تشکل چپ و راست و بسیج و جامعه و انجمن . هم کمیته انضباطی و . هم امور رفاهی و تربیت بدنی و . هم مطرب ها خودشون رو فرهنگی می دونند هم مسجدی ها . به قول یه عزیزی جمع کاباره و مسجد قبل انقلاب شده وزارت ارشاد  حالا معاونت دانشجویی فرهنگی هم یک چنین چیزی است

وااااااااااااااااااااااااااای چه قدر حرف زدم

به استقبال هشتم آبان

من می نویسم و کسی نمی خواند

معاون وزیر بهداشت و سریال «اولین» ها

هم ,اند ,معاون ,بوده ,وزیر ,یک ,بوده اند ,دانشجویی فرهنگی ,معاون دانشجویی ,اند و ,به این ,معاون دانشجویی فرهنگی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیای عاشقانه